• Telefon:
  • 0 (553) 093 47 82

Kurumsal

 

HAKKIMIZDA

Çakra Çiçekçilik 2020’de Adem Güzel tarafından kuruldu ve çok kısa bir zaman içerisinde çiçekçilik endüstrisine damgasını vurmaya başladı. Çakra Çiçekçiligin  kuruluş amacı; üretici ile satıcı arasındaki koordinasyonu sağlayarak, tüketiciye kaliteli ve sağlıklı ürünleri en uygun fiyata sunmaktır. Yalova Tavşanlı’da üretim tesisisimizi, kendi mülkümüz üzerinde, uluslararası standartlarda inşa ettik, bunu ciddi yatırımlarla ve  tecrübemizle sağladık.

Yatırımlarımızı yaptığımız aşamada hem üretim sahamızı hem de ofis binamızı bu yönde tasarlayarak işe başladık. Kurulduğumuz günden itibaren üretim kalitemizi en üst seviyede tutmaya calıştık.Çakra Çiçekçilik olarak vizyonumuz, sürekli bir Ar-ge gücüyle bitkileri ve tüm bileşenlerini dünyanın her ülkesinden tedarik edebilen ve Dünya’nın her ülkesine gönderebilen ,ülkemizin lider kuruluşu olmaktır. Bir aile şirketi olarak yola çıkanÇakra Çiçekçilik ; güven ve saygı karakteristiğini işinin temeline yerleştirmiş , çeşitlilikten gelen güçle, açık fikirli ve liyakatli çalışanlarıyla ve girişimci ruhuyla ulusal anlamda lider ve yanı sıra hızla değişen ekonomik koşullara, teknolojik gelişmelere ve stratejik yapılanmalara  uyum sağlayarak ve tüm bunları gerçekleştirirken var olan faaliyetlerin koşullar ne olursa olsun duraksamadan devam ettirerek Bitkilerin dünyasında küresel bir Türk şirketi olmak için yola çıkmıştır.

VİZYONUMUZ

Bitkilerin dünyasında küresel bir Türk şirketi

Bitkiler, CO2’i atmosferden emer ve soluduğumuz oksijeni üretir. Havayı filtreler ve biyolojik çeşitliliği arttırırlar. Tüm canlı hayatını sakinleştirir. Ve en önemlisi, inanılmaz derecede güzeldirler. Çakra Çiçekçilik ailesi olarak vizyonumuz, sürekli bir Ar-ge gücüyle bu bitkileri dünyanın her ülkesinden tedarik edebilen ve Dünya’nın her ülkesine gönderebilen ,ülkemizin lider kuruluşu olmaktır.

MİSYONUMUZ

Sürdürülebilir güzelleşme

Çalışanlarımız, üreticilerimiz ve müşterilerimiz ile birlikte toplumun her kesiminin dünyanın güzelleşmesine sürdürülebilir katkı sağlayabilmeleri için , dünya standartlarında kaliteli canlı bitkilere mümkün olan en düşük maliyetle kolayca ve sürekli erişebilmeleri için çok çalışıyoruz.

 

İŞ ORTAKLARIMIZ 

Hızlı iletişim
  • 0 (553) 093 47 82
  • 0 (538) 548 88 08
  • yenimedyamajans@gmail.com
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Whatsapp Destek

Müşteri Destek
Merhaba Yardımcı OlayımAdres

Tavşanlı / YALOVA

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Cumartesi: 09:30 - 22:00

Pazar: Kapalı

İletişim Bilgileri

yenimedyamajans@gmail.com

0 (553) 093 47 82